Nadruki na szkle

Szkło jest bardzo wdzięcznym i eleganckim materiałem. Dzięki swojej prostocie pasuje do każdego wnętrza. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, żeby je jeszcze nieco zmodyfikować i uatrakcyjnić. Oferujemy Państwu możliwość zastosowania nadruków na szkle. Jak wynika z naszego doświadczenia, cieszą się one coraz większą popularnością wśród klientów. Zarówno w rozwiązaniach stosowanych w domach, ale też w budynkach użyteczności publicznej, w sklepach, galeriach i wielu innych miejscach.

Nadruki na szkle – grafiki dopasowane do każdego wnętrza

Oferujemy ogromny wybór grafik na szkle. Ogranicza nas jedynie wyobraźnia i maksymalne wymiary nadruku maszyny – czyli około 1600 mm/3000 mm. Pracujemy wyłącznie na wysokiej jakości materiałach, które mogą zapewnić Państwu długoletnią trwałość zainstalowanych elementów.

Do zadruku używamy przede wszystkim szkła Optiwhite – 4,6,8,10 mm hartowanego. Gwarantuje ono najlepszy efekt wizualny nadrukowanego obrazu. Warto zaznaczyć, że szkło Optiwhite nie zawiera tlenu żelaza, który jest odpowiedzialny za zielonkawy kolor szkła. Dbamy o to, żeby w momencie druku uniknąć jakiegokolwiek przekłamania w kolorach. A dzięki takiemu rozwiązaniu mamy pewność, że wybrany nadruk będzie wyglądał dokładnie tak, jak Państwo sobie tego życzą.

Nadruki na szkle – pełna dowolność aranżacyjna

W nadrukach na szkle nie ogranicza nas nic! Wykonamy każde zlecenie, zgodnie z Państwa oczekiwaniami.

Mogą Państwo dostarczyć nam swoje grafiki lub zdjęcia. Należy jednak pamiętać, że muszą być one w bardzo wysokiej rozdzielczości. Tylko wówczas będziemy mogli zagwarantować, że końcowa jakość produktu będzie zadowalająca, nie będzie widać pixeli, ziarna i niewyraźnych elementów. Tylko taki nadruk na szkle będzie cieszyć oko i wzbogacać wnętrze domu lub każdego innego obiektu.

Nie mogą się Państwo zdecydować, co nadrukować na szkle? Staramy się ułatwić to zadanie, korzystając z banków zdjęć:

Procedura jest bardzo prosta. Wystarczy wejść na stronę katalogu, wpisać odpowiednią kategorię, która Państwa interesuje – może to być most, trawa, lasy, góry, czy cokolwiek innego, co przyjdzie Państwu w tym momencie do głowy. Wtedy wyświetli się wiele możliwości (można je liczyć nawet w tysiącach)! W razie jakichkolwiek wątpliwości, nasi pracownicy służą pomocą. Doradzą, które rozwiązanie i który nadruk mogą się najlepiej sprawdzić, będą odpowiednio pasować do wnętrza i całego obiektu.

Gdy już wybiorą Państwo konkretny obraz, prosimy o przesłanie linku do grafiki na nasz adres mailowy. Resztą zajmą się już pracownicy naszego biura. Po wykonaniu projektu, prześlemy obrobiony i wykadrowany plik do Państwa akceptacji. Dopiero po zatwierdzeniu całego projektu zajmiemy się jego realizacją – z końcowym montażem na miejscu u klienta.


Skorzystaj z darmowej konsultacji

Wypełnij formularz. Odezwiemy się do Ciebie. Doradzimy, odpowiemy na Twoje pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

    Twoje imię i nazwisko