O firmie

Jesteśmy małą rodzinną firmą, która robi wielkie rzeczy!

Od ponad 13 lat zbieramy doświadczenia i realizujemy projekty zarówno w domach, mieszkaniach, jak i budynkach użyteczności publicznej. Mając na uwadze estetykę, budżet inwestorów, bezpieczeństwo i funkcjonalność, dokładamy wszelkich starań na każdym etapie aby efekt końcowy spełniał oczekiwania. Państwa satysfakcja jest dla nas największą motywacją do dalszego działania i rozwoju. Od lat jesteśmy w czołówce w naszej branży. Staramy się wychodzić na przeciw potrzebom naszych klientów, ceniąc sobie współpracę ze specjalistami z różnych dziedzin. Kompleksowo podchodzimy do każdej realizacji, tworząc przestrzeń do dialogu, wymiany pomysłów, w trosce o wybór najlepszego rozwiązania dla danej osoby.

W swojej ofercie posiadamy balustrady szklane, mobilne ściany, drzwi szklane, kabiny prysznicowe, witryny sklepowe oraz lustra. Tworzymy także akustyczne ściany szklane, a nawet schody i panele ze szkła lakierowanego.
Podejmujemy się realizacji tradycyjnych, ale też zupełnie nietypowych zleceń. Należą do nich zarówno projekty małe, które sprawdzą się w niewielkich wnętrzach, jak i wielkogabarytowe, używane na przykład w urzędach czy galeriach handlowych. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, z taką samą dokładnością; zajmujemy się nim kompleksowo, jesteśmy pomocni na każdym etapie produkcji.
Pomagamy przy wyborze najlepszego rozwiązania dla naszych klientów, prowadzimy doradztwo przy budowie i zajmujemy się pomiarem. Sami też realizujemy montaż u klienta. Dzięki temu możemy dać Państwu gwarancję rzetelnie wykonanej usługi – od początku do końca.

Śledzimy na bieżąco to, co dzieje się na branżowym rynku. Jesteśmy na czasie ze wszelkimi nowinkami technicznymi. I staramy się równie szybko wprowadzić je do swojej oferty – tak, by zawsze móc wychodzić naprzeciw Państwa oczekiwaniom.
Pracujemy na materiałach najwyższej jakości. Sprowadzamy części z Włoch i Niemiec, od znanych i renomowanych producentów.
W pracy łączymy naszą wiedzę z bogatym doświadczeniem.
Możemy pochwalić się szeroką bazą zadowolonych z naszych usług klientów. Każde zamówienie do tej pory zrealizowane pozwalało nam na zdobywanie kolejnych doświadczeń. Dzięki temu potrafimy wykonać nawet najbardziej nietypowe życzenia klientów.
Dbamy o to, żeby nasze produkty były nie tylko dobrze wykonane, ale także by spełniały wymagania estetyczne.
W naszej ofercie posiadamy wiele wariantów, które mogą dodatkowo uatrakcyjnić każde zamówienie. Wśród realizowanych przez nas usług, znajdują się:

  • matowienie szkła
  • laminowanie szkła
  • wykorzystywanie specjalnych folii do przyciemnienia powierzchni szklanych
  • nadruki

Nie boimy się nietypowych zamówień. Traktujemy je jako wyzwanie! A jednocześnie gwarantujemy, że do każdego podchodzimy indywidualnie i z taką samą dokładnością. Bez względu na to, czy podejmujemy się projektu w niewielkim mieszkaniu, dużym domu, czy urzędzie, hotelu lub ogromnej galerii handlowej – zawsze mogą Państwo liczyć na najwyższy poziom realizacji usług.

Aby mieć pewność, że wszystkie nasze konstrukcje szklane spełniają niezbędne normy, a także wpisują się w najnowsze trendy na rynku, stale współpracujemy z innymi specjalistami z branży – firmami budowlanymi, pracowniami architektonicznymi czy projektantami wnętrz. Nasi pracownicy, partnerzy dokładają wszelkich starań, żeby każde z zamówień wykonane było szybko, sprawnie i dokładnie.
Zapewniamy, że na każdym etapie pracy, Państwa projektem zajmą się specjaliści w swoim fachu – od tworzenia samego pomysłu, po końcowy montaż na miejscu u klienta.
Podchodzimy do naszej pracy kompleksowo i z pełnym zaangażowaniem.

Należy jednak pamiętać, że szkło jest materiałem wymagającym. Po hartowaniu nie poddającym się obróbkom, nie można zmienić już jego wielkości, kształtu, przy produkcji może pęknąć, a trakcie montażu ukruszyć się czy porysować, dlatego tak ważny jest dla nas czas realizacji i przestrzeń do pracy. Nie jest to dla nas komfortowe gdy jesteśmy zmuszeni przełożyć termin realizacji ze względów od nas niezależnych, na każdym z etapów dokładamy wszelkich starań żeby wywiązać się z umowy, jednak jest tak wiele czynników po drodze, które wpływają na naszą terminowość, że podany czas realizacji może ulec zmianie. O czym szczerze informujemy.

Współpraca, komunikacja, profesjonalizm to nasze wartości!