Zabudowy szklane w czarnej ramie

Jak w każdej branży, również i w naszej, niezbędne jest śledzenie na bieżąco tego, co dzieje się na rynku. Każda szanująca się firma musi wiedzieć, jakie są nowe trendy, co zaczyna być modne i co cieszy się coraz większą popularnością wśród klientów. My tak robimy – podążamy za obowiązującymi trendami. W odpowiedzi na Państwa oczekiwania, stworzyliśmy system zabudów szklanych w czarnych ramach.

Dzięki takiemu dodatkowemu elementowi, każda ściana szklana, ale i każda inna tego typu konstrukcja, mogą nabrać zupełnie nowego wymiaru. Taka zabudowa może być idealnym połączeniem tradycji i nowoczesności, świetnie sprawdzi się niemal w każdym wnętrzu.

Konstrukcje dostosowane idealnie do Państwa potrzeb

Oferujemy dużą elastyczność w doborze kształtu profili zabudowy całego projektu. To z kolei pozwala nam wykonać spersonalizowany projekt, dokładnie według Państwa wytycznych.

System czarnych ram, który opracowaliśmy, może być wykorzystany na wiele różnych sposobów. Zaczynając od prostych przeszkleń stałych, które są jedynie małym dodatkiem do wnętrza, po zabudowy znacznie bardziej skomplikowane – z drzwiami uchylnymi, przesuwnymi, a nawet po kabiny prysznicowe.

Na swoim koncie posiadamy sporo tego typu realizacji. Produkowaliśmy już między innymi wiatrołapy, pojedyncze drzwi szklane, zabudowy całych ścian, gabinetów, projektowaliśmy wydzielenia przestrzeni biurowej. Wszystko zgodnie z potrzebami i życzeniami naszych klientów.

Najlepsze materiały – gwarancją wysokiej jakości

W przypadku zabudów szklanych stosujemy profile aluminiowe lakierowane proszkowo. Pozwalają one na montaż takiej konstrukcji również w miejscach, w których trzeba zmagać się z dużą wilgotnością. Stosowane przez nas profile znacznie zmniejszają ryzyko wystąpienia korozji. Świetnie sprawdzają się na przykład w zamówieniach związanych z kabinami prysznicowymi.

Często zdarza się, że klienci chcą mieć zainstalowany prysznic w czarnej stalowej ramie. To rozwiązanie proste, eleganckie, pasujące do wielu łazienek – zarówno tradycyjnych, jak i nowoczesnych. Robimy wszystko, żeby maksymalnie zmniejszyć ryzyko korodowania materiałów, z których wykonane są systemy. Dbamy też, żeby jednocześnie zachować zastosowanie klasycznego stalowego profilu.

Niewątpliwym atutem naszych ścian szklanych jest również lekkość zabudowy. Dzięki temu cała konstrukcja zachowuje dłuższą trwałość, bez potrzeby jej zbędnego serwisowania. A to z kolei oszczędność czasu i pieniędzy.

Nasi fachowcy wskażą Państwu najlepsze rozwiązania

Mają Państwo wątpliwość, czy szklane zabudowy w czarnej ramie będą pasować do wnętrza? Prosimy o kontakt z naszą firmą. Jesteśmy fachowcami, którzy doskonale znają się na swojej pracy oraz obowiązujących trendach w designie.

Dokładnie sprawdzimy możliwości Państwa wnętrza, weźmiemy pod uwagę potrzeby, życzenia, ale i warunki panujące w poszczególnych pomieszczeniach. Projektujemy idealne konstrukcje szklane – szyte na miarę.

Zaufanie naszych klientów jest dla nas niezwykle ważne – dlatego jesteśmy w stałym kontakcie z Państwem, na każdym etapie realizacji. Dbamy, aby nasza współpraca zakończyła się satysfakcjonującym efektem i żeby nasze konstrukcje szklane upiększały Państwa wnętrze przez wiele kolejnych lat.


Skorzystaj z darmowej konsultacji

Wypełnij formularz. Odezwiemy się do Ciebie. Doradzimy, odpowiemy na Twoje pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

    Twoje imię i nazwisko