Akustyczne ściany szklane

Akustyczne ściany szklane są jednym z produktów, które cieszą się dużym zainteresowaniem klientów. Takie rozwiązanie najczęściej wybierają te osoby, które cenią sobie estetyczny wyglądprecyzyjne wykonanie, jak również ciszę w pomieszczeniach. Warto zatem wiedzieć, że taki spokój mogą zagwarantować Państwu akustyczne ściany szklane.

Tego typu produkty doskonale sprawdzają się między innymi w dużych przestrzeniach, które trudno rozdzielić zwykłą ścianą. Nasz produkt jest chętnie wykorzystywany w wielometrażowych biurach czy korporacjach. Pozwala na wydzielenie odrębnych pomieszczeń, dając spokój, ciszę i poczucie intymności, przy jednoczesnym zachowaniu otwartości przestrzeni i oszczędności miejsca.

Akustyczne ściany szklane – szeroki wybór produktów

To, jaki rodzaj akustycznej ściany szklanej zamontujemy w Państwa przestrzeni, będzie zależeć od kilku czynników. Przede wszystkim pod uwagę bierzemy zapotrzebowanie i wizję naszych klientów. Wychodzimy z założenia, że jedynie wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, będziemy w stanie zapewnić pełne zadowolenie z realizacji powierzonego nam zadania, to jest montażu akustycznej ściany szklanej.

Każdorazowo to Państwo określają, jak duże mają być to ściany, w których miejscach mają stanąć, ale też – do czego nowe pomieszczenia, które dzięki temu powstaną, będą służyć. Inaczej aranżujemy i projektujemy miejsce pracy kierownika czy menadżera, który chce jednocześnie widzieć, co dzieje się w jego firmie, ale i mieć zapewnioną ciszę w swoim gabinecie. Inaczej też będzie wyglądać oddzielanie miejsc do pracy w tak zwanym open-space, czyli otwartej przestrzeni biurowej, w której pracuje wiele osób.

Akustyczne ściany szklane – doradzamy w zakresie projektu przestrzeni i doboru produktu

Na kolejnym etapie współpracy z Państwem doradzamy, które rozwiązanie sprawdzi się najlepiej i które parametry muszą być wzięte pod uwagę. Wszystko po to, by dokonana realizacja była trwała i solidna, a sam produkt mógł służyć Państwu przez długie lata.

Podpowiadamy, iż najczęściej wybierane przez Klientów jest szkło hartowane o grubości 10 mm. Jednak, jeśli w grę wchodzą wysokości powyżej 3 metrów, grubość szkła musi się zwiększyć do 12 mm.


Nasza oferta

Rodzaje akustycznych ścian szklanych

Tak jak i w przypadku wszystkich innych oferowanych przez nas produktów, także w przypadku akustycznych ścian szklanych, mogą Państwo wybrać i zdecydować, jak powinny one wyglądać. Dodajmy, że ściany mogą być przezroczyste, ale też satynowe, z matowieniem specjalnymi foliami czy nadrukiem – również dowolnie wybranym przez Państwa.

całoszklane, bez dodatkowych profili konstrukcyjnych, montowane do podłogi i sufitu

ściany szklane z drzwiami szklanymi w ościeżnicy systemowej

ściany szklane z drzwiami przesuwnymi

ściany szklane w profilu aluminiowym

Akustyczne ściany szklane – wielość rozwiązań dla każdego

Potrzebują Państwo stworzyć przeszklony, a jednocześnie wyciszony gabinet prezesa z nadrukowanym logiem, nazwiskiem i funkcją? Jesteśmy w stanie to zrealizować. Chętnie podejmujemy się także dużo bardziej nietypowych zamówień. Każde zaczynamy od dokładnego pomiaru, projektu, przechodzimy przez produkcję, aż do montażu u naszego klienta. Jesteśmy też w stałym kontakcie z naszymi klientami na każdym etapie wykonywanej pracy.

Wybierając akustyczne ściany szklane w naszej firmie, będą mieć Państwo pewność realizacji zlecenia na najwyższym poziomie. Dostarczony przez nas produkt będzie elegancki i estetyczny, zapewni efektowny wystrój Państwa wnętrza, jak również ciszę w każdym pomieszczeniu.


Skorzystaj z darmowej konsultacji

Wypełnij formularz. Odezwiemy się do Ciebie. Doradzimy, odpowiemy na Twoje pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

    Twoje imię i nazwisko