Szklane kabiny prysznicowe

Łazienka w każdym domu jest miejscem, w którym chcemy czuć się swobodnie i komfortowo. Pragniemy przebywać w przestrzeni czystej i estetycznej. Żeby tak się stało, wszystkie te elementy muszą ze sobą odpowiednio współgrać. Jesteśmy mistrzami w dogrywaniu harmonii każdej przestrzeni. Wiemy, że dopełnieniem każdej łazienki, są między innymi szklane kabiny prysznicowe. One też muszą być dokładnie dopasowane do wnętrza i być wykonane z pełną precyzją. Także po to, by obok wysokiej estetyki, zachować w łazience najwyższy poziom higieny. Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszych usług. Tym bardziej, że wykonujemy szklane kabiny prysznicowe na Państwa indywidualne zamówienie, zgodny z podanym wymiarem oraz projektem. Każdorazowo wszystkie elementy dostosowujemy do danego miejsca i Państwa klienta. Nasze szklane kabiny prysznicowe charakteryzują się prostotą, a zarazem elegancją. Dzięki temu mogą dodać ekskluzywnego charakteru każdej łazience.

Do ich produkcji wykorzystujemy kilka odcieni szkła, podstawowe to:

  • float z lekko zielonkawym odcieniem
  • optiwhite z lekko błękitnym odcieniem
  • antisol brązowy
  • antisol grafitowy
  • laminowane szkło w dowolnej kolorystyce na indywidualne zamówienie

Szklane kabiny prysznicowe

Higiena, to podstawa

Niezwykle istotna dla nas jest higiena. Dlatego oferowane przez nas szklane kabiny prysznicowe produkujemy w ten sposób, by można było je łatwo czyścić. Tylko wówczas kabina prysznicowa będzie mogła stać się eleganckim elementem wnętrza. Dla Państwa wygody oferujemy specjalną powłokę ułatwiającą utrzymanie czystości w kabinie. Dzięki zastosowaniu nanotechnologii – nanosimy powłokę, która wnika w pory szkła, tworząc ścisłą strukturę uniemożliwiającą przywieranie kamienia do tafli.

Szeroki wybór okuć

Stosujemy też okucia charakteryzujące się wysoką jakością wykonania i niezawodnością. To gwarantuje, że szklane kabiny prysznicowe będą służyć przez długie lata, bez zbędnego serwisowania i narażania Państwa na dodatkowe koszty.

Oferujemy Państwu pełne wyposażenie w niezbędne elementy związane z montażem kabiny prysznicowej. W skład serii wchodzą:

  • zawiasy
  • łączniki
  • uszczelki

Okucia wykonane są z mosiądzu chromowanego polerowanego lub satynowanego, a także niklu imitującego kolor stali nierdzewnej. Szeroka gama okuć umożliwia wykonanie wielu ciekawych projektów – dopasowanych indywidualnie do każdego wnętrza. Zawiasy wyposażone są w sprężynę samopowracającą, a transparentne uszczelki – z tworzyw sztucznych. Część z nich posiada wbudowany profil magnetyczny.

Dla Państwa bezpieczeństwa w kabinach prysznicowych stosujemy szkło hartowane grubości 8 mm. Dobór takiej grubości szkła pozwala otrzymać optymalną sztywność konstrukcji i bezpieczeństwo użytkowników, przy dobrym stosunku jakości do ceny.

Jeśli zamierzają Państwo zamontować u siebie szklaną kabinę prysznicową, z gwarancją dokładności wykonania – zapraszamy do kontaktu z nami. Precyzyjnie zaprojektujemy całe zamówienie, według Państwa potrzeb i oczekiwań. Każdą realizacją mamy pod pełną kontrolą na wszystkich jej etapach – od samego pomysłu, po końcowy montaż w Państwa domu. Wybierając nasze usługi, zapewniają sobie Państwo komfort, elegancki wygląd wnętrza i precyzję na każdym kroku realizacji.


Skorzystaj z darmowej konsultacji

Wypełnij formularz. Odezwiemy się do Ciebie. Doradzimy, odpowiemy na Twoje pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

    Twoje imię i nazwisko