Szklane drzwi

Oferujemy Państwu szeroki wybór różnego rodzaju szkła, a także nowoczesne technologie stosowane w produkcji drzwi szklanych. Wymienić możemy między innymi:

  • plotowanie wzorów na folii mrożonej
  • nadruk na szkle z różnego rodzaju grafikami
  • laminowanie kolorowej folii
  • laminowanie tkaniny między dwie tafle szkła

Każde z tych rozwiązań pozwala na stworzenie niepowtarzalnego i indywidualnego wzoru. Dzięki takim możliwościom jesteśmy w stanie spełnić wszystkie Państwa oczekiwania w tym zakresie.

Nasze projekty sprawdzą się także w przypadku osób ceniących sobie minimalizm, czy też wybierających loftowy charakter pomieszczeń. Co więcej, uatrakcyjnią one każde wnętrze, zapewnią poczucie intymności, ale też oddzielą przestrzeń i ją uporządkują, przy jednoczesnym zachowaniu dostępu do światła. Szklane drzwi to rozwiązanie praktyczne i estetyczne, dające efekt elegancji i nowoczesności w każdym wnętrzu.

Drzwi szklane – szereg modeli i rodzajów

Ze względu na sposób montażu, proponujemy Państwu następujące rodzaje drzwi szklanych:

  • uchylne, mocowane na bocznych zawiasach bezpośrednio do ściany lub ościeżnicy
  • przesuwne – do wyboru proponujemy systemy na szynie lub rurze

Drzwi przesuwne, dzięki solidnym systemom z dużym udźwigiem, mogą być wykonane w bardzo dużych gabarytach. Charakteryzują się znaczną oszczędnością miejsca, dlatego też stosuje się je wszędzie tam, gdzie każdy metr kwadratowy powierzchni jest na wagę złota, tj. w garderobach, ciasnych korytarzach, łazienkach czy szafach wnękowych. Świetnie sprawdzają się także jako ozdoba dużego salonu czy przestrzeni biurowej.

Opis produktów


Claustra&Quadra

Posiadamy pełną ofertę zawiasów i zamków do drzwi uchylnych; wszystkie dostępne w naszym sklepie akcesoria są produkowane we Włoszech, co jest dodatkową gwarancją ich wysokiej jakości; wykończone w aluminium anodowanym, stali nierdzewnej szczotkowanej i polerowanej zapewniają możliwość dopasowania do aranżacji do każdego wnętrza.

Speedy

Speedy, to historyczna nazwa handlowa samozamykaczy podłogowych firmy Casma S.p. A. Są one stosowane na całym świecie, a ich klientów można liczyć już w milionach. Samozamykacze Speedy charakteryzują się hermetycznie uszczelnionym korpusem części głównej. Ponadto są wodoszczelne i odporne na wycieki oleju. Zostały zaprojektowane i skonstruowane pod kątem prostej i szybkiej instalacji oraz montażu. Posiadają zawory termostabilizujące, które zapewniają zbliżone parametry działania zarówno w niskich, jak i wysokich temperaturach, bez konieczności dodatkowej regulacji. Speedy posiadają niezawodny mechanizm samozamykacza, z bezwarunkową 3-letnią gwarancją wydłużaną do 10 lat na specjalne życzenie klienta. Ta gwarancja jest poparta ponad pięćdziesięciopięcioletnim doświadczeniem w autorskim projektowaniu samozamykaczy. Ich pokrywy mogą być wykonane z aluminium oraz stali nierdzewnej.

Evo

Evo jest systemem okuć do drzwi przesuwnych. Panele szklane mocowane są za pomocą zacisków, przesuwają się na rolkach w górnej szynie jezdnej i nie wymagają prowadnic dolnych, poza niewielkim prowadzeniem punktowym.

Evo GT

Evo GT jest systemem drzwi przesuwnych. Zaciski oraz wózki są ukryte w szynie jezdnej, która posiada również szczelinę umożliwiającą zamocowanie w niej bocznego lub górnego naświetla stałego. Dzięki temu system stwarza wrażenie lekkości – jakby cała konstrukcja składała się wyłącznie ze szkła. Standardowy zestaw okuć zawiera dwa zaciski, z których każdy wyposażony jest w dwie rolki. Minimalna szerokość skrzydła w tym przypadku to 680 mm.

  • Evo GT

Fluxo

Fluxo jest to modułowy system okuć do drzwi przesuwnych. Proste wzornictwo zapewnia mu niezwykle nowoczesny wygląd. Jego instalacja oraz dostawa są ułatwione, dzięki temu, że szyna jezdna nie stanowi całości, ale została podzielona na odcinki, które można dowolnie łączyć. System Fluxo jest dostępny w szerokiej gamie rozwiązań (także do kabin prysznicowych). Okucia tego produktu wykonane są ze stali nierdzewnej.


Skorzystaj z darmowej konsultacji

Wypełnij formularz. Odezwiemy się do Ciebie. Doradzimy, odpowiemy na Twoje pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

    Twoje imię i nazwisko