Mobilne ściany szklane

Mobilne ściany szklane, to rozwiązanie często stosowane w budynkach użyteczności publicznej, ale można zauważyć, że coraz częściej i chętniej są wykorzystywane również w domach prywatnych. Proponujemy różne typy szklanych ścian mobilnych. Dzięki temu mogą je Państwo dopasować do aranżacji każdego wnętrza, z uwzględnieniem jego kształtu, funkcji, wymiarów i indywidualnych potrzeb.

Mobilne ściany szklane – wysoka jakość wykonania

Gwarantujemy wysoki standard odpowiadający światowym trendom w tej dziedzinie. To rozwiązanie, które pozwala na wydzielenie oddzielnych pomieszczeń zgodnie z ich przeznaczeniem. Mogą to być miejsca biurowe, produkcyjne, sale konferencyjne czy obiekty gastronomiczne. Mobilne ściany szklane sprawdzą się wszędzie tam, gdzie jest potrzeba szybkiej transformacji pomieszczenia.

Mobilne ściany szklane charakteryzują się wszechstronnym zastosowaniem. Można je zamontować zarówno w już istniejących, jak i w nowo powstałych budynkach – biurowych, przemysłowych, obiektach użyteczności publicznej, ale też u klientów indywidualnych.

Mobilne ściany szklane dopasowane do każdego miejsca

Dla Państwa wygody mamy w swojej ofercie dwa systemy mobilnych ścian. Tak, by móc je dopasować do wszystkich potrzeb, ale i indywidualnych preferencji. Proponujemy systemy włoskiej firmy Masca. Są one wykonane z materiałów najwyższej jakości. Zapewniają długoletnie korzystanie z całego mechanizmu bez dodatkowych kosztów eksploatacyjnych. Oferujemy pełen serwis na zainstalowane ściany mobilne oraz gwarancję części zamiennych w przypadku zużycia któregoś z podzespołów systemu.


Nasza oferta

Mobilne ściany szklane

Jeśli dysponują Państwo dużą przestrzenią, w której według planu trzeba wydzielić kilka odrębnych pomieszczeń, bez potrzeby montowania ściany na stałe – właśnie mobilne ściany szklane będą w tym przypadku najlepszym rozwiązaniem. Pozwolą na szybkie oddzielenie poszczególnych miejsc, a także na kolejne zmiany, bez konieczności ingerencji w całym budynku.

Junior

To system niezależnych skrzydeł, poruszających się po górnej prowadnicy. Są one przesuwane do specjalnie zaprojektowanego parkingu – on z kolei może być ustawiony równolegle lub prostopadle do szyny jezdnej. Cały mechanizm jest zamontowany w takim miejscu, które nie będzie utrudniać korzystania z pomieszczenia. System pozwala na instalowanie nieograniczonej liczby skrzydeł. Systemy 700 i 800 są przeznaczone do paneli o wysokościach nawet do 4000 mm i posiadają listwy górne oraz dolne. Okucia mogą być wykonane z aluminium lub stali nierdzewnej.

Invisible Connection

Jest to innowacyjny system okuć do całoszklanych, bezramowych, ale też harmonijkowych ścianek składanych, które są wyposażone wyłącznie w okucia punktowe. System jest zamocowany i przesuwany w górnej szynie jezdnej oraz prowadnicy dolnej, ukrytej w podłodze. Wszystkie okucia są dostępne w wersji zrobionej z aluminium lub stali nierdzewnej. Maksymalna ilość skrzydeł w jednej instalacji to dziesięć sztuk w podziale – pięć skrzydeł po prawej i pięć po lewej stronie. Maksymalna długość ściany to 9000 mm.


Skorzystaj z darmowej konsultacji

Wypełnij formularz. Odezwiemy się do Ciebie. Doradzimy, odpowiemy na Twoje pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

    Twoje imię i nazwisko