Szklana zabudowa – jak zastosować ją w przestrzeni domowej
|

Szklana zabudowa – jak zastosować ją w przestrzeni domowej?

Szklana zabudowa to efektowny element nowoczesnych wnętrz, często wykorzystywany przez architektów w najbardziej inspirujących projektach. Zabudowa posiada wiele zalet, zaczynając od walorów estetycznych, a kończąc na funkcjonalnym uzupełnianiu przestrzeni. Oto kilka gustownych propozycji, które możesz wprowadzić do swojego domu:

Kabina prysznicowa ze szklaną zabudową

Najładniejsze kabiny prysznicowe to te, które wykorzystują technologię szklanej zabudowy. Doskonale sprawdzi się w domach, których właściciele poszukują eleganckiego i łatwego w utrzymaniu czystości sposobu na oddzielenie przestrzeni prysznica od pozostałego miejsca w łazience. MPJ Glass oferuje szeroki wybór zabudowy szklanej w czarnych ramach, które doskonale sprawdzą się jako kabiny prysznicowe. Czarne ramy ze szkłem zapewnią nie tylko prywatność, ale także piękny wygląd każdej łazienki, rodem z Pinteresta. Szkło wykorzystywane do kabin uwzględnia specjalną powłoką, która minimalizuje osadzanie się kropel wody i zapewnia łatwe czyszczenie. Kabiny prysznicowe dostępne są w różnych projektach MPJ Glass, takich jak:drzwi przesuwne, drzwi składane lub drzwi skrzydłowe. 

Szklana zabudowa jako oddzielenie przestrzeni w domu 

Szklane zabudowy znamy przede wszystkim jako ścianki oddzielające pomieszczenia lub jego partie od reszty miejsca w domu. Mogą pełnić rolę delikatnej przegrody lub większej zabudowy, zależnie od konkretnych potrzeb klienta i wymiarów samego pomieszczenia. Bestsellerem MPJ Glass są ścianki działowe w czarnych ramach, które można dostosować do indywidualnych potrzeb i preferencji. Zabudowy mogą mieć różną grubość oraz kolor ramy. W przypadku MPJ Glass kolory muszą się mieścić w naszej palecie, którą osoba z działu ofert przedstawi w czasie konsultacji). Szeroki wybór barw pozwala na dopasowanie ramy szkła do stylu pomieszczenia. Ponadto, szkło jest materiałem łatwym do utrzymania w czystości. To niezwykle ważne w przypadku domów, w których mieszkają dzieci i zwierzęta.

Szklana zabudowa jako okno kuchenne 

Szklana zabudowa to interesująca alternatywa dla tradycyjnych okien w kuchni. Dzięki zastosowaniu szkła o wysokiej jakości, zabudowa zapewnia doskonałą izolację termiczną i akustyczną. Jednocześnie szkło pozwala na maksymalne wykorzystanie naturalnego światła w przestrzeni domowej. W ofercie MPJ Glass znajdziecie szklane zabudowy z hartowanego szkła o grubości 4-12 mm. Im większa grubość, tym większa wytrzymałość i odporność na uszkodzenia. Podobnie jak w przypadku kabin prysznicowych, szklana zabudowa do kuchni pokrywamy specjalną powłoką. Ma ona zapobiegać osadzaniu się brudu i tłuszczu i ułatwiać utrzymanie w czystości.

Bogata oferta  MPJ Glass to usługi dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta. Zespół specjalistów służy fachowym doradztwem oraz oferuje szeroki wybór szkła, wzorów i rozmiarów szklanych paneli, co pozwala na stworzenie szklanej zabudowy idealnie dopasowanej do wymiarów i stylu kuchni. Jeśli jesteś zainteresowany szklaną zabudową do domu, wypełnij formularz na naszej stronie internetowej i poczekaj na kontakt pracownika z działu ofert.

Podobne wpisy