Szklana zabudowa do biura – funkcjonalne rozwiązanie do każdego miejsca pracy
|

Szklana zabudowa do biura – funkcjonalne rozwiązanie do każdego miejsca pracy

Szklane ścianki działowe to długotrwały trend, który dominuje w polskich przestrzeniach biurowych. Szklana zabudowa do biura doskonale wspiera zagospodarowanie pomieszczenia i oddziałuje na samopoczucie pracowników. Jakie są zalety szklanych ścianek biurowych?

Jak wyglądają szklane przegrody do biura?

Szklana zabudowa do biura może tworzyć formy przeszklonych pomieszczeń lub ścianek działowych oddzielających poszczególne stanowiska pracy. Szyby wprowadzają do wnętrza biura dużo światła, dzięki czemu pomieszczenie sprawia wrażenie większego, przyjemniejszego i, mówiąc wprost, bardziej nowoczesnego i ładnego. Szkło wpisuje się w obecne trendy w projektowaniu biur, których główny zamysł opiera się na minimalistycznym stylu i prestiżowym wykończeniu. W MPJ Glass oferujemy szklane zabudowy w czarnych ramach (oraz innych wariacjach kolorystycznych, zależnie od potrzeb klienta).

Szklana zabudowa do biura usprawnia funkcjonowanie zespołu w pracy

Szklane ścianki działowe są niezwykle funkcjonalne ze względu na dowolne zaprojektowanie wnętrza bez konieczności stawiania i burzenia ścian. Szklane szyby działowe w ramach umożliwiają równoczesną pracę kilku zespołów w jednym pomieszczeniu. Są łatwe w montażu i demontażu, dlatego ewentualna potrzeba zmiany aranżacji jest w zasięgu możliwości MPJ Glass.

Przegrody biurowe mają wpływ na akustykę pomieszczenia

Szkło hartowane w szklanych przegrodach biurowych tłumią dźwięki i zapewniają odpowiednią akustykę w pomieszczeniu. Dzięki temu zwiększają poczucie prywatności, a jednocześnie zapewniają komfortowe środowisko do pracy. Ten efekt jest istotny przy dużych biurach z wieloma zespołami. 

Funkcjonalna przestrzeń to podstawa przyjaznego biura. Szklana zabudowa do biura to jeden najmodniejszych trendów w aranżacji wnętrz, a w MPJ Glass oferujemy klientom ten produkt w najwyższej jakości i konkurencyjnej cenie. Jeśli chcesz wiedzieć więcej, wypełnij formularz zgłoszeniowy dostępny na naszej stronie i poczekaj na kontakt z działem ofert. 

Podobne wpisy